Cansu Tosun’dan iddialı ‘estetik’ açıklaması!

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
Eşi Erkan Kolçak Köstendil’in bir devir Hollanda’da amatör bir futbol kulübünde oynadığı için yurt dışına yerleşen fakat artık Türkiye’ye döndüklerini anlatan Cansu Tosun, “Biz hem orada hem buradayız. Hiçbir şeyi tam olarak bırakmıyoruz ki keyfimize nazaran, bir başlıyor, bir duruyoruz. Çocuk da alıştı artık bu duruma doğduğundan beri” formunda konuştu.

“SABAH GİDİP GECE DÖNÜYORSUNUZ”

Cansu Tosun, çekimleri Konstanz Gölü’nde gerçekleşen, Almanya-Avusturya ortak üretimi ‘Murder by the Lake’ (Die Toten vom Bodensee) isimli dizide ‘Aisha’ karakterine hayat vermişti. Dijital platform için dizi görüşmesi yaptığını lakin önceliği iki yaşındaki oğlu Marsel’e verdiğini anlatan oyuncu, şu sözleri kullandı:

Dijital için 1-2 proje görüşmesi yapıyorum. Ulusal da isterim lakin tek başrol olan bir işe girersem bütün gün sette oluyorsunuz. O denli değil de daha kalabalık bir işin içine girmek isterim. Birkaç başrolün içinde olan, kalabalık cast’ta olabilirim. Yoksa tüm gün sette geçiyor, sabah gidip gece dönüyorsunuz. Artık daha çok kıssa bir insan üzerine yazılmıyor. İzlemesi daha keyifli oluyor.

“TEK ESTETİKSİZ OYUNCU BENİM”

Saçının rengini değiştirdiğini, bu nedenle insanların bazen kendisini yolda tanımadığını anlatan ünlü oyuncu, “Tek estetiksiz oyuncu benim yani hiçbir müdahale yok suratımda” dedi. Gerekirse bir proje için estetik yaptıracağını belirten Tosun, kelamlarını şöyle sürdürdü:

Tabii bir rol için değişmek gerekir; dudağınızın şişmesi gerekir, botoks yaparsınız, ya da elmacık kemiği gerekirse yaparsınız. Her şey mümkün artık. Gerekmedikçe yapmıyorum. Ben doğal olunca daha memnun oluyorum.

“KENDİME İHANET ETMİŞ ÜZERE HİSSEDERDİM”

Geçtiğimiz günlerde iki yaşındayken geçirdiği kaza sonrası kolunun yandığı fotoğrafı toplumsal medya hesabından paylaşan 34 yaşındak, hoş, koluna estetik yaptırmayı hiç düşünmediğini açıkladı.

Çocukluğumdan beri bakıp ‘Ne oldu?’ diye soruyorlar. İstesem koluma estetik yaptırırdım ancak o denli olsaydı kendime ihanet etmişim üzere hissederdim. Ben buyum yani. Esasen oyuncunun olayı da o olmalı. Olduğun üzere teksin yani. İki yaşımda yandı bu türlü doğmuş üzereyim. Daima bu türlü gördüğüm için kolumu buna alıştım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir